ПАТ «Київметробуд»
ПАТ «Київметробуд»
Киев, ул. Прорізна, 8

О нас

ПАТ «Київметробуд» - провідна організація в Україні, яка займається будівництвом метрополітену, спеціальних підземних споруд і технічних тунелів.
А також об’єктів гідротехнічного призначення.
ПАТ «Київметробуд» сьогодні - це потужна організація, в якій працює більш як 4 тисячі робітників та інженерів; з власним парком гірничої, землерийної, вантажопідйомної техніки; власним заводом по виготовленню залізобетоних конструкцій; з власними майстернями і лабораторіями будівельних матеріалів. За 56 років існування в Києві Київметробудом побудовано білиш 62 км. тунелів метрополітену та с 45 станції. А на період до 2020 г., згідно програми розвитку Київського метрополітену, передбачається довести цю довжину до 120 км.
При будівництві метрополітенів и тунелів Київметробудом використовується:
– закритий спосіб робіт з використанням механізованих прохідницьких комплексів з гідро - та пневмопривантаженням;
– відкритий спосіб робіт з розробкою грунта землерийною технікою;
– буро-вибухові роботи з використанням бурового обладнання (як приклад: Новоросійський нафтопровідний тунель ( довжина 3.3 км., діаметр 5.6 м. ), одноколійний тунель на залізничній лінії Іджеван - Роздан у Вірменії (діаметр 8.5м), підземний комплекс Дністровської гідроелектростанції. (вертикальні, горизонтальні і похилі водоводи перерізом до 100 кв. м проходяться буро вибуховим способом.);
– гірничий спосіб.
Крім того, застосовуються спеціальні види робіт:
– будівництво станцій метрополітену методом «стіна в грунті». «Стіна в грунті» здійснюється за допомогою техніки Casagrande, що дозволяє досягати відмітки глибини конструкцій - 33 м при товщині стінки 600 мм. або 800мм.
– водозниження,
– заморожування
– хімічне закріплення ґрунтів,
– пальове и анкерне кріплення котлованів.
Для забезпечення високого рівня надійності проходки виробок створені і впроваджені нові технології проходки вертикальних, похилих і горизонтальних виробок середнього і великого діаметру:
1) Технологія проведення горизонтальних виробок великого перерізу суцільним забоєм в зв’язаних і слабо зв’язаних ґрунтах.
2) Проходка похилих тунелів

Конкурентные преимущества компании:

Понад 60-річний досвід на будівельному ринку України та закордоном.

Товары / Услуги:

Будівництво усіх видів будівель та споруд як на землі так і під землею!

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

ул. Прорізна, 8

Контактное лицо:

Пастух Юрій Володимирович

Телефон:

Факс:

502-29-19

ICQ:

344199120

Skype:

pastukh2502

Сайт:

metrobud.kiev.ua

Дата основания:

1949